Bolest

29. listopadu 2010 v 9:54 | Michi |  Co sám život nabízí
Bolest může být různá. Může znamenat, že vás bolí něco například hlava, ruka, břicho. Nebo může být někým způsobena či něčím. Nebo také to může být bolest vaše. Tím myslím bolest, kterou si způsobujete vy. Například vám vadí, co provádíte (kradete, lžete.) nebo taky když si myslíte, že vás někdo nenávidí a přitom to není pravda. Jenže to je vaše v sugerovaná bolest. My, ale teď budeme mluvit o bolesti, kterou vám někdo způsobuje. Zase to budu brát od sebe.
CČ pod perexem

Jsou věci, které bolí. A bolí hodně. Zvlášť když toho člověka jste si vážily nebo ho aspoň měli za nejbližšího svého. Mám nebo spíš jsem měl takový lidi, ale abych pravdu řekl už před nějakou dobou mi abych byl přesný zlomily moji dětskou schránku moje dětský srdce, které mělo všechny rádo ať už to byl kdokoliv či cokoliv způsobil. Nemůžu říct, že to byly přímo teď oni. Byla to moje máma, která to rozkřápla. Pak to byly další věci. Bolelo to. Zvlášť když ti lidi co vás nejdřív chtěli držet aby jste nespadli do temnoty. Vlastně od takové třetí třídy už jsem si začal uvědomovat věci, které jsem ještě chápat nechtěl. Jenže bylo pozdě. Ono matka opilec, otec kriminalník a prarodiče byly tehdy moje jediná moje záchrana. Byly už nejsou. Všechno se nějak zamotalo a je to všechno pryč. Ono když vás shazuje někdo před někým a vy jste u toho a zvlášť když ta osoba byla pro vás nejdražší tak to bolí dost. Je to jakoby jste stáli přes zábradlím velkého mostu,který má několik metrů výšky dolů a pod vámi už pak je jen voda. Je to jakoby do vás jen šťouchli aby jste spadli dolu. Chcete se něčeho chytit, ale ono není čeho. Až pak vám někdo hodí provaz, kterým vás vytáhne. Začne vás specifikovat podle toho, jak on chce vy mu budete důvěřovat, protože vás zachránil, jenže ten člověk vás podvede a bude to tenkrát on, kdo vás shodí a nedovolí, aby vám někdo pomohl. Vy padáte a padáte. Chcete, aby byl už konec. Chcete umřít, ale zároveň ne. Jenže už je pozdě na to život vás už tolikrát odkopnul, že na to nemáte sílu. Myslíte si, že je to lež?. Ne není. Je to osud. Popravdě já na osud nevěřím. Vím totiž, že to co mě shazuje neustále dolu je jen špína lidí, kteří si myslí, že jsou nejlepší na světě. Jenže i oni jednou spadnou a nebude tu člověk, který jim nabídne pomoc nebo aspoň život místo toho jeho. Oni teprve poznají, že ztratily to, co je nejvíc milovalo, mělo je rádo a hlavně kdykoliv podrželo. Jenže už tu není. Je to pryč. Daleko od nich. Jsou na všechno sami a jejich bolest je sama zničí. Jsme špína mezi lidmi. Neměl bych tu být. Protože teď bych byl radši v zemi zakopaný několik metru, než na zemi kde jsou lidi jen svině. Je tak málo lidí, kteří jsou ti hodný, kteří opravdu nemají žádný postrané umysli. Bojím se to o to aby nevyhynuli. Protože je jich opravdu už jen pár. Musíme si jich vážit a ne nekazit je tou hnusnou chorobou co tu všude lítá.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni pokud jsi tu byl..o))

Like..xD 100% (36)

Komentáře

1 Chelsey* Chelsey* | Web | 29. listopadu 2010 v 11:35 | Reagovat

Máš naprostou pravdu. Spousta lidí mají jen špatny úmysly a umí jenom ubližovat a to jediny jim způsobuje dobrou náladu. Ve svym okolí mám asi 2 lidi, kteří takovi nejsou. Teda, zatím nejsou. Může se to změnit. Teď, zítra, kdykoliv. Občas mám taky ten pocit - radši tu nebýt a nežít. Jenže jindy bych si zas přála být nesmrtelná. :D

2 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 29. listopadu 2010 v 14:37 | Reagovat

Ja viem , že máš pravdu. Ale neverím , že ked je niekto sviňa , že máš strácať nádej. Tá je tu vždy. Nehovorím , že všetko sa musí skončiť Happyendom ani , že sa to tak väčšimou končí. Ale ...aby som ti vedela dať skutočne za pravdu , musela b y som to najprv zažiť.. moja rodina by sa ku mne chrbtom nikdy neotočila. A ja viem , že mi v tom asi neveríš , ale je to pravda. Ale nedokážem si predstaviť , že by sa mi každý komu som dôverovala postaviol chrbtom a ešte ma ponižoval. Ale v jedej veci bodujem. Vždy som sa vedela vcítiť do pocitov ostatných.

3 Tarei Tarei | E-mail | Web | 29. listopadu 2010 v 17:17 | Reagovat

úžasný článek...ale souhlasím s Bety

4 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 1. března 2011 v 15:30 | Reagovat

super obrázky tady

5 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 9. června 2011 v 19:06 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama