Listopad 2010

Ou my shit..xD

30. listopadu 2010 v 20:04 | Michi |  MOJE VZKAZY
Ohayo..
dneska bylo celkem fajne..xD Vlastně dostala jsem dvě jedničky..xD Z Ajiny a Stolničení..:D
Jo jen než se začnete divit. Jsem holka! Ano nebudu ze sebe dělat kluka. Už kvůuli několika věcím. Nebudu jmenovat. Nebo aspon né ted...No jinak asi celkem nic.Musím repsektivě měla bych jít přepisovat sešity,ale nějak se mi dotoho nechce...ale bohužel..:(No nic tak pa..:)

Sasuke vs. Kakashi vs. Sakura 4.díl

30. listopadu 2010 v 15:10 | Michi |  Sasuke vs Kakashi vs Sakura
Sasuke vs. Kakashi vs. Sakura
Autor:Michi
Dílů:4
Paring:Kaka/Naru,Saku/Naru,Sasu/Naru
Pozn autor: Poslední díl. Je dost krátký to přiznám,ale už jsem nevěděl jak to zakončit,takže jsme to nějak udělal..Snad se líbila..xD A chci komentáře..!!!


It was the day today, really the shit!

29. listopadu 2010 v 19:39 | Michi |  MOJE VZKAZY
my-virtual-world.blog.cz
Tak jo.. Ahoj...xD It was the day today, really the shit!
Opravdu dnešek byl fakt povedenej. Na pěst.Ráno se rozsekám před barákem. Pak čekám dohromady dvě hodiny na bus. Přitom vytrousim někde v buse 200,- ve škole taky poděs. cestou ze školy se ZNOVA rozsekám! Pak jedu domů a mám jet s dědou na nákup a co se nestane? Napálíme to do sloupku. A že to byla rána. Nebjte tam těch jakoby plotů, tak je možná i po nás. Pač by jsme to narvali přímo do stromu.No naštěstí s enám nic nestalo. Ale mám panickou hrůzu z aut. Opravdu za dnešek toho mám dost čtyry auta potkám v příkopech. Fakt pecka. Nesnášim zimu...vim,že jsme psal,že ji miluju,ale začínámj ji nemýt rád.No nic.. jo jen mě příšerně bolí koleno..xDD Ale to neni tak důležité stejně jako tehnle celý článek...:D Takže zatim...

Sasuke vs. Kakashi vs. Sakura 3.díl

29. listopadu 2010 v 12:00 | Michi |  Sasuke vs Kakashi vs Sakura
Sasuke vs. Kakashi vs. Sakura
Autor:Michi
Dílů:4
Paring:Kaka/Naru,Saku/Naru,Sasu/Naru
Pozn autor:No tak je tu třetí díl přednastavený...xD..Tak snad se aspon líbí..:)
A chci komentáře!!

Bolest

29. listopadu 2010 v 9:54 | Michi |  Co sám život nabízí
Bolest může být různá. Může znamenat, že vás bolí něco například hlava, ruka, břicho. Nebo může být někým způsobena či něčím. Nebo také to může být bolest vaše. Tím myslím bolest, kterou si způsobujete vy. Například vám vadí, co provádíte (kradete, lžete.) nebo taky když si myslíte, že vás někdo nenávidí a přitom to není pravda. Jenže to je vaše v sugerovaná bolest. My, ale teď budeme mluvit o bolesti, kterou vám někdo způsobuje. Zase to budu brát od sebe.
CČ pod perexem

Oprava,omluva...

28. listopadu 2010 v 21:22 | Michi |  MOJE VZKAZY
Omlouvám se, že lay je zatím nestabilní a je možné, že to mjýte nějak divně posunuté.. Zítra pokud mi fotr zapne net tak ho doopravím zatím..:)

Diplom za AFFS pro bety ,Betušik-san

28. listopadu 2010 v 20:47 | Michi |  DIPLOMY
Tak mám tu diplomek pro bety ,Betušik-san za AFFS. Je to takove odbyté omlouvám se,ale doufám,že se aspon trochu bude líbit...
my-virtual-world.blog.cz

Sníh? Jsem rád, že je tu..

28. listopadu 2010 v 20:22 | Michi |  Co sám život nabízí
Ano jsem tak rád,že je sníh. Miluju zimu. Je pravda,že podzim mám nejradči,ale zima je pro mě něco krásnýho všude bílí peřiny od stěny. Čerstvý zimní sníh. Nikdy se ho nemůžu nabažit. Je to prostě užasná atmosféra. Ano nemám rád vánoce, ale když si tak uvědomuju všechny ty svátky tomu dodávají jakoby štávu. Milujuho. Těším se na sněhový radovánky s klukama.. Bude sranda. Zvlášt až budem chodit na praxi a do školy (zítra). Jelikož všechno máme do kopce jak školu tak praxi. tak to bude dosti zajmavé.. a až pujdem domů bude to ještě zajmavější..xD Těším se..:)

Dotazy pro Michi od vás

28. listopadu 2010 v 20:00 | Michi |  DOTAZY
Takže jsem se rozhodl napsat pro vás konečeně tenhle článek. Jestli na mě máte nějaký dotaz klidně pište na email :J.V.T.P@seznam.cz a nebo můžete psát do komentáře. Je to jen na vás.. zajmají mě vaše dotazy a rád na ně odpovím pokud to bude možné...) (Př:orientace,věk,pohlaví, atd..) upozornuji,ale že nebudu odpovídat na otázky mého osobního života..:) Tak snad je to vše.. No těším se..:)

Chce válku? Má ji mýt!!

28. listopadu 2010 v 19:34 | Michi |  MOJE VZKAZY
Tak a mám ho vážně dost. Nenávidm je!! Opravdu. Pokud chtěj válku maj ji mýt. Jako co dělali zas dneska za scény? Mám jich vážně plný zuby. Na vánoce jsem se rozhodl že s nima opravdu nebudu. Radči pujdu k bábě druhý kde strávim vánoce. Sice ted tady babce, dědkovi a tátovi a ostatním nechám dárky,ale to je vše. Opravdu na ně kašlu. Dneska jsme jim řikal,že jdu na večeři k babce druhý a oni hned at si mě tam klidně nechaj atd.. ?...Jako tak sem řekl,že s nima končim a pokud budu moct klidně se přestěhuju!!..Jako fakt demence u nich. Jinak otec mi vzal klíč od pokoje a víte co řekl tetě? Že prej kdyby náhodou hořelo tak at se dá otevřít. Já byl na něj tak nasranej,že to jinak ani říct se nedá. Jako sem debil ten klíč sem měl nosit furt u sebe a oni by měli nic...Jako asi si bud brzo něco udělám nebo něco na někom spáchám.. Mám jich plný zuby..:(..

Prožívám "Déjá vu" každý den mého života

28. listopadu 2010 v 18:36 | Michi |  Když jí chytne múza (témata)
Vlastně tyhle dvě slova v mém životě hrají velkou roli. Jsou součástí mě. Pokaždé se něco opakuje. Ať už je to sen, drama, slzy, smích, slova. Pokaždé se nějaká část zobrazí jako by už tu byla. Jakoby už se to stalo. Je možné, že se to už stalo. Věřím v to. Neboť mi přijde, že to je součást naši vědomosti. Tam kam dosahuje naše vědomost, fantazie, jak daleko s těmahle dvěma součástmi života dosáhneme. Už kolikrát jsem měl pocit, že se to "už" někdy stalo. Ano opravdu. Náš mozek si to pamatuje. Je možné, že my tomu nijak jen nevěnovali pozornost. Ale naše vědomí jo. Proto nám to předhazuje jako součást, kterou jsme už prožily. Jsou to třeba jen střípky minulosti. Ale pořád tam jsou. Někdy mám rád, když se věci opakují znova a znova. Ale jsou i chvíle, které bych nejradši vymazal ze svého života. Jsou tu, ale i ty, o kterých ještě stále nevíme. Nikdy nevíme, co se může stát. Nikdy nevíme, kdy se vyskytnou. Může to být i v ne zrovna dobrou dobu. Víte jak každý říká, že před smrtí vám přeběhne život před očima?. Je to možný, ale život vám probíhá neustále před očima. Je to film, který nenabírá konec a ukazuje vám všechno, co může i když někdy je to složité. Někdy vám ukáže pěkné chvilky někdy ty zlé. Je jasné, že rádi máte ty lepší doby než ty zlé, ale ten film to nevybírá. Vybíráte si ho vy sami. Je jen na vás jakou cestou se vydáte vy. Jestli tou lehčí kde sice budete šťastný, ale nebude to ono.
Nebo si můžete vybrat tu těší kde sice projdete i těma bolestmi, ale budete vědět, že jste si tu cestu vybojovali statečně. S překážkami, ale hrdě. Celý, život je jen film. Který nikdo nenatáčí, ale natáčí se sám. Až když umřete on teprve přestane. Ale mezitím několikrát budete prožívat tu samou chvíli. Ať už šťastnou nebo ne.

Sasuke vs. Kakashi vs. Sakura 2.díl

28. listopadu 2010 v 10:00 | Michi |  Sasuke vs Kakashi vs Sakura
Sasuke vs. Kakashi vs. Sakura
Autor:Michi
Dílů:4
Paring:Kaka/Naru,Saku/Naru,Sasu/Naru
Pozn autor:Je to zřejmně divný.Má hodně chyb.Psal jsem to na starým blogu a ta povídka už je skoro rok stará takže netuším co tam přesně je. Jinak je tu další dílek..xD Tak snad se bude aspon trochu líbit a předem se omlouvám za ty chyby...xD A chci komentáře!!

Jablko nepadá daleko od stromu!

27. listopadu 2010 v 21:36 | Michi |  MOJE VZKAZY
Vlastně ani nevím co jsem tím chtěl říct.Možná jen to,že zítra kromě povídky nic jiného nepřibude. Nevím jestli mi otec zapne net. A navíc ani nevím jestli stihnu odeslat tenhle článek dřív než vypne net. Přibide zítra jen povídka. A to přednastavená S - S - K. No napsal bych o něčem článek,ale vzhledem k tomu,že nevím jak to mám s časem tak ho napíšu do PC a pak ho sem někdy dám.Jinak je to asi vše. Hodím sem ještě nějakou písničku..Zatím..

YURI a SHOUJO AI 0.1

27. listopadu 2010 v 20:42 | Michi |  Girls Anime

Takže nějaké to YURI a SHOUJO AI..:)my-virtual-world.blog.cz

Dokončené || Seznam

27. listopadu 2010 v 20:21 | Michi |  Dokončené| Tým sedm jde na misi na které se budou dít divné věci.Kdo s kým nakonec bude?? (Kopletní bude až 30.11 jinak už je,ale dopsaná)...:)|


Sasuke vs. Kakashi vs. Sakura 1.díl

27. listopadu 2010 v 19:20 | Michi |  Sasuke vs Kakashi vs Sakura
Sasuke vs. Kakashi vs. Sakura
Autor:Michi
Dílů:4
Paring:Kaka/Naru,Saku/Naru,Sasu/Naru
Pozn autor:Takže to je zminovaná povídka S -S -K . Jelikož jsem zjistil,že jsem ji tu ještě nedal ani jednou tak sem dávám první díl. Je to zřejmně divný.Má hodně chyb.Psal jsem to na starým blogu a tapovídka už je skoro rok stará takže netuším co tam přesně je. Jo a další díly přednastavím..:) Tak snad se bude aspon trochu líbit a předem se omlouvám za ty chyby...xD

Nic nečekaného...x.x

27. listopadu 2010 v 18:54 | Michi |  MOJE VZKAZY
Ohayo,takže chci se omluvit,že sem nechodím,ale je to kvůli otci který se rozhodl,že ten net bude zapínat jak on bude chtít. Takže se velice omlouvám všem. A taky AFFS že k ním nechodím. Prostě ho nesnáším. Zase jsem se s ním pohádal.No asi nastavají zase období hádek u mně. Přitom ten půl rok bez hádek byl tak užasnej..No všechno jendou končí...:(..Tak nic nechci se tu rozkecávat o mých problémech...:(

Jinak byl jsem v NOSFERATU a koupil si tam tričko a obojek na krk a na ruku. Aww je to dokonalé..sice jsem tam nechal 1700,- ale c o nadělám...:(..Pak taky jsem si musel koupit novou bundu takže jsme si koupil za 600,- bílou je to spíš kabátek,ale je pěkná...No a dneska jsem dostal od fotra boty.Nevím co mi tim chtěl dokázat,ale co..No jsou celkem pěkný...Jinak jsme si přestěhoval postel..xDD..Už nemám jen jednu,ale dvě..:DDD.. Spala u mě totiš kámoška a já musel přenýst jednu postel ke mě do pokoje aby tam mohla spát a když odjela tak mě napadlo,že bych tu postel mohl nechat v pokoji a jen si to tam poupravit....xD Jinak dostal jsem novej zámek na dveře,jelikož ten předešlý se mi rozbyl..:D Tak fotr musel koupit novej a je tam klíč..xD  A ted je děsně žere,že se zamykám...xDD Prostě výsměch jim..No nic jsem se rozkecal o uplnejch blbostech. No takže čus..:D

Jo a vlastně co se týče povídek.Dokončil jsem povídku Sasuke vs. Sakura vs. Kakashi. Takže vám ten poslední dílek sem hodim.Jinak je to dost zamotaný..:DD

Blog měl narozeniny 7.měsíců...

27. listopadu 2010 v 18:45 | Michi |  MOJE VZKAZY
Takže ted jsem tak koukal na články a jejich měsíce..Zjistil jsem,že můj blog měl 7 měsíců.
Takže:

Založen:17.5.2010 /21:11/
Admin:(Uplně první přezdívka a pak co byly po):Nyuu-chan^^,Nyu^^,Haki a nakonec a poslední Michi
Layouts: 11 ...xD
Náštěvnost: 3621

Takže tady jsou nějaký informace...xD

Tak kdo to je? 7.Díl

27. listopadu 2010 v 18:00 | Michi |  Tak kdo to je?

Tak kdo to je?
Autor:Nyuu-chan^.^
Pro:...
Dílů:6/?  Dokončeno:Ne
Paring: ještě není jistý
Upozornění:Shonen ai,sex,YAOI!!!!!!!!!
pozn:...omlouvám se za chyby..a jinak je to delší o hodně kapitolka..xD Tak snad se bude líbit a chcu komentáře!!!!

AMV a jejich hodnocení 0.1

22. listopadu 2010 v 10:00 | Michi |  Videa anime

Kiss me yaoi


Je to pěkný AMV,ale mrzí mě,že se tam opakují jen ty samé anime (JR,LC,atd.....) Snad jsem na nic nezapoměl. Mzí mě,že tam není například Gravitation,Ai no Kusabi,Okage ga Nai nebo Sensitive Pornograph, a nebo nějaký shonen ai anime,ale nevadí..podle mě je to dobře zpracovaný až na to jak se tam asi dvakrá či třikrát opakuje scéna z JR, jak ho obejme.Ale jinak super..:)

If I were a Boy YAOI


Toto anime se mi líbí..něco v sobě má,ale je pravda,že jsem se ještě nedokopal k tomu ho dokoukat. Nebo respektivě u jednoho z dílu se vždycky ztratím jak v začarovaným kruhu a nevím jestli to je konec nebo ne..Ale moc pěkný anime..:)
Co se týče zpracování. Písnička moc pěkná..a je to pěkné zpracované..:)