Láska odpouští

18. května 2010 v 10:46 | Nyuu-chanˇ.´ |  Jednodílné
my-virtual-world.blog.cz

Láska odpouští
Jednodílné FF
By:Nyuu-chanˇ.ˇ
Shonen ai
Sebevražda,krev,atd..


"Už tě nemiluji," .. Ozývá se mi hlavou a přemýšlím nad tou bolestnou situací která proběhla před pár minutami. Prostě řekl:
"Promiň Martina, už to dál nejde, poslední dobou náš vztah drží jen lži! A nezkoušej si nalhávat že to tak není!" .. chvíli se odmlčel napil se z lahve vodky a začal křičet.. "Je to tvoje vina, nebýt tvé žárlivosti mohly jsme spolu i být nadále, ty naivní debile pitomej!!" .. zhluboka se nadechl, asi aby zase ovládl své emoce ,a s klidem pokračoval.. " Nechci ti nějak ubližovat, a proto to skončím už teď, dokud je čas, už tě nemiluji.." Nedokázal se mi ani kouknout do očí.
křičím.."Srabe!!"
prostě se jen otočil, a zmizel za zavřenými dveřmi, ani se nerozloučil.Oči se mi plní slzy, skrze ústa se mi derou tiché vzlyky. Mám pocit jako by mi explodovalo srdce.Vůbec nevím na co mám myslet, nedokážu ani pomyslet na to co bude bez něj, nebo jaké to bylo krásné když jsme chvíle trávily spolu..Pomalu mi začíná docházet že vše krásné už se nevrátí, život nemá bez lásky smysl, ještě lépe, život bez NĚJ nemá cenu.Ztratil jsem vše co jsem měl během jedné minuty.Bez něj sem nula, němá cenu se trápit, račí to ukončím hned...
****

Probudilo mě jakési tiché pípání. Nějak si nemůžu vzpomenout co se stalo, naposledy si vzpomínám.. Nůž. Krev. Červená a modrá blikající světla... Najednou mi to do sebe zapadá. Mám strach otevřít oči. "Sem mrtvý?" tahle otázka mi poletuje myslí.Pomalu otevírám oči když v tom mě na chvíli oslepí zářivé světlo.
"Ach ,moje oči, myslel jsem že po smrti to bude vypadat jinak.." nevím ale asi tahle věta nezůstala pouze v mé mysli protože se na ni rychle objevila odpověď
"Martine, ty nejsi mrtvý."
Ten hlas znám, to, to je moje máma. Otevřela jsem oči. Nemýlil jsem se! Je to ona, pláče, její starostlivý a hysterický výraz mluví za vše. Pohled na mou ubrečenou a zničenou tvář asi není zrovna příjemný.
Už si všimla, že ji vnímám, je mi jasné co teď bude.
"Drahoušku, proč si to udělal?! Vždyť ses mohl zabit" začala hystericky, ale zadržel jsem ji a pozměnu začal mluvit já.
"Mami,asi nechápeš pravý smysl sebevraždy, já se chci zabít.Život bez Ondry
nemá cenu."
Vražedně na mě kouká.
" Ty se chceš zabít kvůli tomu grázlovi?? Je to ožralec beztak bere i drogy!!"
Tohle už přehání, o Ondrovi nic neví.!!
"Takhle o něm mluvit nebudeš, a navíc nechápu co tu chceš. Vypadni! Ven! Slyšíš? nechci tě tu ani vidět!!"
"Ale... Martinku."
"VEN!!!"
Hurá, došlo jí že ji tu nechci. .. A je pryč, konečně mám dost času na sebezničení a budování nenávisti k sobě samému...
****

 
O pár dní později...
Dnes mě pouští z nemocnice, skládám poslední triko a dávám jej do tašky.Najednou slyším tiché zaklepání, lekl jsem se..Dveře se otevřeli a do pokoje vešel Ondra. Srdce mi začalo tlouct,spouští se mi slzy, nevím jestli se mám radovat nebo truchlit. V ruce drží kytici rudých růží.
"Lásko, moc mě to mrzí..."
Přistoupil ke mě, jemně mě hladí po tváři a začíná mě líbat. Momentálně se ocitám v sedmém nebi, myslím že za poslední týden jsem se necítil lépe.Je mi jasné že ho nedokážu odmítnout, na to ho moc miluju.Stále mě objímá a šeptá mi do ouška sladké slova a zamilované citáty.A znovu mě začíná líbat.
****

Chvíly jsme se ještě líbaly ale teď jsme na cestě domů.Připadám si zase jako v ráji.Doufám že nám to dlouho vydrží.Nechci o něj znovu přijít.Miluju ho.


Reklama
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blackmola Blackmola | Web | 29. května 2010 v 16:54 | Reagovat

Moc pěkné x)
Miluji povídky, kde postavy trpí... je to více realistické, protože v životě nejsou jen dobré věci. Více je těch zlých. A o těch je lepší psát x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama